Brupa

Meistro Iškvietimas 863820164

Langų patikra

Langų sandarinimas

      Karštos vielos anemometras- prietaisas skirtas vėjo pralaidumui matuoti. Jis rodo vėjo srauto stiprumą, greitį. Todėl yra puikus pagalbininkas nustatyti nesandarias langų ir durų vietas. Kaip matyti šiame vaizdo įraše i patalpų vidų vėjas patenka per sudūrimus tarp lango rėmo ir sienos bei tarp lango rėmo ir vidinės palangės. 

          Lango rėmas ir vidinė palangė. Yra keletas priežasčių, kodėl šios vietos gali būti nesandarios. Laikui bėgant galėjo deformuotis lango stakta arba montažinės putos iškėlė lango rėmą. Taip pat gali būti, kad montuojant langus nebuvo naudojamos savaime besiplečiančios juostos, priešvėjinė juosta arba priešvėjinė pasta. 

         Lango rėmas ir siena. Situacija labai panaši už anksčiau minėtą. Laikui bėgant neizoliuotos nuo išorinių ir vidinių patalpos veiksnių montažinės poliuretano putos pradeda irti. Dėl to, kaip matyti vaizdo įraše atsiradę įtrūkimai per kuriuos labai puikiai skverbiasi šaltas oras i vidų.

Šias problemas galima spręsti tinkamai užsandarint lango montažines siūles. Langų sandarinimo juostų pavyzdžiai yra čia: 

Premium Expanding Tape 600 savaime besiplečianti sandarinimo juosta

https://penosil.com/lt/produktai/window-tape-full-glue1-external-isorine-langu-sandarinimo-juosta/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Skambinti